wtorek, 1 marca 2011

Karta postaci do Gemini

Dzięki Jagminowi, który również jest fanem Gemini, mam przyjemność zaprezentować Polskojęzyczną kartę do Gemini.


Znaleźć ją można na tej stronie:
lub bezpośrednio pod tym linkiem:

Karta ma cztery strony i zawiera wszystko to, co oryginalna character sheet. Jest jednak, według nas, bardziej przejrzysta i funkcjonalna, ma więcej miejsca na historię, notatki czy ekwipunek, a przede wszystkim nie jest tak ciemna i tuszożerna jak oryginał.
Zawiera też stronę przeznaczoną na czary.

4 komentarze:

 1. Savarianie, zamieść proszę krótki (bądź nie) opis założeń kampanii i krótkie opisy postaci graczy:) Zawsze miło będzie coś takiego poczytać:) Karta postaci wygląda świetnie, Jagminie - szacunek;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wrzuciłem pierwszy wpis - Relacje z Sesji ale potem bawiłem się ustawieniami bloga i go wcięło. Wrzucę na dniach raz jeszcze tylko przerobię, żeby było bardziej czytelne i kompleksowe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo Alex.

  Savarian, przypominam o aktualizacji linków do kart postaci w tym bezpośredniego linka do karty Gemini. Teraz Karty Postaci to odrębny serwis, który można znaleźć pod adresem: http://tekronicum.pl/karty/

  Po zakończeniu okresu testowego serwisu i ostatnich poprawkach stare linki do kart powoli przestana działać, a treści pod nimi zawarte nie będą już aktualizowane.

  OdpowiedzUsuń